carmelin امنیت کمیسیون انتخابات رییس جمهور

carmelin: امنیت کمیسیون انتخابات رییس جمهور ستاد انتخابات انتخابات شورای شهر ستاد انتخابات کشور خبر

گت بلاگز اخبار حوادث تجاوز به زنان و دختران و اخاذی از آنان با ترساندن به انتشار فیلم رابطه با آنها

شهریور دو سال قبل مرد میانسالی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت رفت و گفت: ساعتی قبل گوشی گوشی پسرم در یک پارک از سوی یک موتور سوار دزدی شد این مرد نیرومند هیک

تجاوز به زنان و دختران و اخاذی از آنان با ترساندن به انتشار فیلم رابطه با آنها

عبارات مهم : دختران

شهریور دو سال قبل مرد میانسالی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت رفت و گفت: ساعتی قبل گوشی گوشی پسرم در یک پارک از سوی یک موتور سوار دزدی شد این مرد نیرومند هیکل با ترساندن چاقو گوشی گوشی پسرم را به دزدی برد.

به گزارش ایران؛با شکایت مرد میانسال، تحقیقات جهت دستگیری سارق چاقو به دست شروع شد. دو سال از این ماجرا گذشت و در حالی که بررسی ها جهت شناسایی و دستگیری سارق موتورسوار ادامه داشت مأموران دریافتند گوشی مسروقه دست زن جوانی به نام فرنگیس هست. فرنگیس به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای خاص دزدی احضار شد.

اما زن جوان در تحقیقات راز جنایت سیاهی را فاش کرد که سرنخ دستگیری سارق گوشی گوشی شد. فرنگیس گفت: من یک زن مطلقه هستم و با پسر کوچکم در منزل پدرم زندگی می کنم. از آنجا که پدرم بیمار است و نیاز به مواظبت دارد و من هم به خاطر اینکه شاغل هستم نمی توانستم از او بخوبی مواظبت کنم بنابراین تصمیم گرفتم یک مرد را جهت مواظبت از او استخدام کنم. در همسایگی ما پیرزنی زندگی می کرد که هنگامی که عنوان را فهمید گفت پسرم فریبرز می تواند از پدرت مواظبت کند من هم به اعتماد او پسرش را استخدام کردم.

تجاوز به زنان و دختران و اخاذی از آنان با ترساندن به انتشار فیلم رابطه با آنها

وی ادامه داد: از آنجایی که فریبرز تمام کارهای پدرم را انجام می داد یکی از کارت های عابر بانکم را که مبلغ زیادی هم پول داخل آن نبود به فریبرز دادم تا اگر نیاز به پول داشت از آن استفاده کند. ولی بعد از مدتی متوجه شدم که 100 میلیون تومان پول به حسابم واریز شده است هست. هنگامی که از او پرسیدم این پول از کجا آمده است جواب درستی به من نداد ولی بعدها متوجه شدم که فریبرز سارق گوشی گوشی است و این هم پول فروش اموال مسروقه بوده است.

زن جوان ادامه داد: من سال ها قبل به خاطر اختلافات از همسرم جدا شدم و با فرزند ام نزد پدرم زندگی می کردم. فریبرز که تنهایی مرا دیده بود به من پیشنهاد ازدواج داد ولی هنگامی که با پاسخ منفی من رو به رو شد شروع به ترساندن کرد. او می گفت روی من اسید می ریزد و به پدرم آسیب می رساند اگر با ازدواج او موافقت نکنم. یک روز هم که در منزل تنها بودم با ترساندن مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و حتی خودروی 206 مرا هم دزدی کرد. فریبرز مدام مرا ترساندن می کرد که اگر از بلاهایی که سرم آورده به کسی حرفی بزنم پدر و فرزند ام را اذیت می کند و حتی روی من اسید می ریزد. وحشت از این موارد بود که باعث شد در این مدت شکایتی نکنم.

شهریور دو سال قبل مرد میانسالی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت رفت و گفت: ساعتی قبل گوشی گوشی پسرم در یک پارک از سوی یک موتور سوار دزدی شد این مرد نیرومند هیک

با بیانات زن جوان به دستور بازپرس ایردموسی، مأموران جهت دستگیری فریبرز وارد عمل شدند. همزمان با این عملیات بود که مرد میانسالی به پلیس مراجعه کرد و از دزدی گوشی تلفن همراهش و ترساندن از سوی پسر جوانی شکایت کرد. شهرام گفت: دیروز مرد جوانی که قد بلند و هیکلی بود جلوی مرا گرفت و با چاقو مرا ترساندن به فوت کرد. او به زور گوشی تلفن همراهم را دزدی کرد. با توجه به فیلمی که مردم از متهم هنگام دزدی و زورگیری گرفته بودند تصویر متهم به دست آمد و مأموران دریافتند وی همان فریبرزاست.

این درحالی بود که در ادامه کــــــــارآگاهان با دو شکایت مشابه دیگر نیز مواجه شدند و زمانی که تصویر فریبرز به آنها نشان داده شد، مالباختگان او را بــــــــــــه عنوان عامل دزدی گوشی هایشان شناسایی کردند.

اخاذی های سریالی با فیلم های سیاه

تجاوز به زنان و دختران و اخاذی از آنان با ترساندن به انتشار فیلم رابطه با آنها

در ادامه تحقیقات از سوی کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت فریبرز بازداشت شد. مرد جوان که ابتدا منکر دزدی و آزار و اذیت بود زمانی که با مالباختگان رو به رو شد؛ به ناچار دزدی ها را قبول کرد و گفت: زورگیری را قبول دارم ولی هرگز فرنگیس را مورد آزار و اذیت قرار نداده ام و او را ترساندن نکرده ام.

درحالی که فریبرز منکر آزار و اذیت زن جوان بود، کارآگاهان در ادامه تحقیقات با فیلم های سیاهی در گوشی گوشی او رو به رو شدند که نشان می داد وی زنان و دختران زیادی را مورد سوء استفاده قرار داده هست. همچنین مشخص شد که فریبرز به بهانه ازدواج با آنها طرح دوستی ریخته و بعد از برقراری ارتباط با دختران جوان و تهیه فیلم و تصویر از آنها اخاذی می کرده هست. او که پنهانی از این روابط فیلم گرفته بود به دختران جوان خبر می داد که اگر مبلغی را که می خواهم در اختیارم قرار ندهید فیلم ها و تصاویرتان را در اینترنت منتشر خواهم کرد. فریبرز با این تکنیک از آنها اخاذی می کرد و از طرفی قربانیان که آبروی خود را در خطر می دیدند هیچ شکایتی از او نمی کردند.

شهریور دو سال قبل مرد میانسالی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت رفت و گفت: ساعتی قبل گوشی گوشی پسرم در یک پارک از سوی یک موتور سوار دزدی شد این مرد نیرومند هیک

با افشای این راز، تحقیقات به دستور بازپرس پرونده از فریبرز ادامه دارد.

واژه های کلیدی: دختران | تحقیقات | دستگیری | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz