carmelin امنیت کمیسیون انتخابات رییس جمهور

carmelin: امنیت کمیسیون انتخابات رییس جمهور ستاد انتخابات انتخابات شورای شهر ستاد انتخابات کشور خبر

گت بلاگز اخبار حوادث مرد جوان بعد از خوراندن قرص برنج به ۲ فرزند خردسالش خودکشی کرد

عقربه‌ها ساعت یک بامداد را نشان می‌داد که فرهاد 25 ساله (پدر کودکان) آخرین دقایق زندگی‌اش را روی تخت اورژانس بیمارستان کرج گذراند.

مرد جوان بعد از خوراندن قرص برنج به ۲ فرزند خردسالش خودکشی کرد

عبارات مهم : آخرین

عقربه ها ساعت یک بامداد را نشان می داد که فرهاد 25 ساله (پدر کودکان) آخرین دقایق زندگی اش را روی تخت اورژانس بیمارستان کرج گذراند.

ایران نوشت: عقربه ها ساعت یک بامداد را نشان می داد که فرهاد 25 ساله (پدر کودکان) آخرین دقایق زندگی اش را روی تخت اورژانس بیمارستان کرج گذراند.

او هشت سال پیش زندگی اش را با دختری به نام لیلا شروع کرده بود و از هنگامی که از شهرستانی به کرج نقل مکان کردند زندگی ارزش از نظر مالی دچار مشکلاتی شده است و مرد جوان به خاطر بیکاری تصمیم گرفت سر چهارراه نزدیک منزل ارزش بساط جگرکی راه بیندازد.دوسالی گذشت ولی اوضاع مالی ارزش روز به روز بدتر شد تا اینکه لیلا نتوانست با این اوضاع کنار بیاید و به همین خاطر منزل را ترک کرد و با مراجعه به دادگاه طلاق و مهریه اش را خواست. این ماجرا هفت ماه طول کشید و فرهاد همچنان امیدوار بود لیلا به منزل بازمی گردد، غافل از اینکه تصمیم همسرش جدی بود.

مرد جوان بعد از خوراندن قرص برنج به ۲ فرزند خردسالش خودکشی کرد

آخرین دیدار با بقال محله

بقال محله می گوید: هنگام غروب فرهاد همراه دو فرزندش سپهر و ستایش به مغازه آمد بدهی هایش را داد و گفت حلالش کنم و بعد از فرزندانش خواست هر چه خوراکی دوست دارند بردارند.. بعد قرار شد فرزند ها را به منزل خواهرش ببرد در حالی که کلافه بود و حال خوبی نداشت. همان شب بود که با خبر شدم فرهاد در بیمارستان مرده و فرزند هایش را به بیمارستانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال داده اند.

عقربه‌ها ساعت یک بامداد را نشان می‌داد که فرهاد 25 ساله (پدر کودکان) آخرین دقایق زندگی‌اش را روی تخت اورژانس بیمارستان کرج گذراند.

پیامک مشکوک فرهاد به یک دوست

یکی از دوستان مرد جوان گفت: او ماه قبل حال و روز خوبی نداشت و به خاطر تصمیم همسرش دلواپس بود. ساعت 11 شب اتفاق و درست سه ساعت قبل از مرگش به من پیامک مشکوکی فرستاد که بشدت دلواپس شدم. بعد که سراغش را گرفتم، متوجه شدم در بیمارستان خوابیدن شده است و من در آخرین لحظات زندگی او در کنارش بودم. ولی او خودش را قربانی تصمیم اشتباهش کرد.

ساعت 11 شب 28 تیر مرد جوان همراه دو فرزندش به وسیله امدادگران اورژانس به بیمارستانی در کرج انتقال یافته و خوابیدن شدند.

با توجه به گفته یکی از همراهان؛ مسمومیت هر سه نفر براثر خوردن قرص برنج بوده بنا بر این، بلافاصله پزشکان متخصص جهت نجات آنها وارد عمل شدند. ولی متأسفانه با وجود تلاش های تیم پزشکی مرد جوان ساعتی بعد جان باخت و ستایش 6 ســـــاله و سپهر 3 ساله نیز که به نظر می رسید تعداد کمتری قرص خورده اند به کما رفتند. آنها در حالی که شرایط وخیمی داشتند نیمه شب به بیمارستان لقمان پایتخت انتقال یافتند. فرهاد غروب روز 28 تیر بعد از خوردن قرص برنج همراه فرزندانش به منزل خواهرش رفت. ولی هنگامی که ستایش به خاطر دل درد به عمه اش پناه برد، گفت: بابا قبل از اینکه بیاییم به ما قرص داد و خودش هم از آن قرص ها خورد. چند دقیقه بعد هم فرهاد بیهوش و دو فرزندش از حال رفتند.

مرد جوان بعد از خوراندن قرص برنج به ۲ فرزند خردسالش خودکشی کرد

واژه های کلیدی: آخرین | زندگی | فرزند | همراه | انتقال | فرزندان | بیمارستان | بیمارستان | انتقال داده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz