carmelin امنیت کمیسیون انتخابات رییس جمهور

carmelin: امنیت کمیسیون انتخابات رییس جمهور ستاد انتخابات انتخابات شورای شهر ستاد انتخابات کشور خبر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولت با تمام توان جهت کمک به مردم استان کرمانشاه وارد عمل شده است / روحانی

رئیس‌جمهو در بدو ورود به کرمانشاه جهت دیدار از مناطق زلزله زده اعلام کرد: من به تمام آسیب دیدگان این اتفاق می‌گویم که دولت با تمام توان جهت کمک به شما وارد عمل

دولت با تمام توان جهت کمک به مردم استان کرمانشاه وارد عمل شده است / روحانی

روحانی: دولت با تمام توان جهت کمک به مردم استان کرمانشاه وارد عمل شده

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهو در بدو ورود به کرمانشاه جهت دیدار از مناطق زلزله زده اعلام کرد: من به تمام آسیب دیدگان این اتفاق می گویم که دولت با تمام توان جهت کمک به شما وارد عمل شده است است و تلاش بر این است که در کوتاه ترین مدت زمانی ممکن پرسشها و معضل به وجود آمده را حل کند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حسن روحانی در بدو ورود به استان کرمانشاه با بیان اینکه دیدار با مردم قهرمان کرمانشاه هر لحظه جزو آرزوهای ما بوده و نمی خواستیم در چنین شرایطی که مردم غم دارند و دچار مصیبت شده است اند با مردم عزیز این منطقه دیدار کنیم، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم در روزهای خوش و جهت افتتاح طرح و پروژه های عمرانی به این منطقه بیاییم و خدمت مردم کرمانشاه باشیم.

دولت با تمام توان جهت کمک به مردم استان کرمانشاه وارد عمل شده است / روحانی

وی با بیان اینکه مردم این دیار مرزبانان و مرزداران خوبی جهت کشور عزیزمان ایران عزیز هستند، اظهار کرد: متاسفانه به خاطر زلزله ای که پیش آمد صدها نفر جان خود را از دست دادند و هزاران نفر نیز مجروح شدند و این آلام ، دردی جهت تمام ایرانیان هست. من به نمایندگی از ملت کشور عزیزمان ایران به همه مردم کرمانشاه تسلیت می گویم و به آنها می گویم که تمام مردم به فکر آنها هستند. هیچ ایرانی نیست که فکر مردم کرمانشاه نباشد.

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | ایرانی | ایرانیان | کرمانشاه | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz