carmelin امنیت کمیسیون انتخابات رییس جمهور

carmelin: امنیت کمیسیون انتخابات رییس جمهور ستاد انتخابات انتخابات شورای شهر ستاد انتخابات کشور خبر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (690)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (690)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (690)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان . مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

عکسی ناب و قدیمی از استاد احمدرضا احمدی عزیز در روز تولدش، عالی ترین شروع جهت مطلب امروزمان بود. تبریکی از صمیم دل به استاد احمدی عزیز. دوستش داریم و برایش آرزوی سلامتی و طول عمر داریم.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (690)

آناهیتا درگاهی تصویری از نقاشی ای که عباس کاتوزیان نقاش نامی در کودکی از او کشیده است به اشتراک گذاشت. البته اثبات این عنوان کار آسانی نیست، ولی خب ما به همه صورت ها اعتماد داریم و حرفشان را باور می کنیم!

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

دو تصویر از حضور صورت ها در مراسم تشییع مرحوم حسین شهاب. استاد جیرانی میتوانست جهت خنده و سلفی وقت بهتری پیدا کند.

پست مهرداد میناوند خطاب به مربی روانی ای که توانسته دو بار پیاپی بدون دردسر تیم ملی را به جام جهانی ببرد و سال ها در صدر رنکینگ آسیا نگه دارد. “ادب” امری نسبی در اکثریت اشخاص ماست. نسبت به شرایط مودب هستند و یرای همه، مواقعی وجود دارد که در آن هیچ ابایی از بی ادب بودن ندارند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (690)

علی کریمی هم نسبت به لیست تازه کی روش و خط خوردن سیدجلال بازیکن کلیدی تیم ملی تصویر العمل تندی نشان داد.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

سینمایی ها هم به این قضیه بی تفاوت نبودند و پست های زیادی در حمایت از سیدجلال و وریا غفوری منتشر کردند. مثل این پست نادر سلیمانی.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (690)

وقتی که ملیت، هویت و نمودِ آنها که لباس تیم ملی هست، نسبت به یک مهره، از درجه لیاقت کمتری برخوردار میشود. البته باید بینیم که چه کسی و با چه سابقه ای در سطح ملی این سخن را مطرح کرده.

هر چقدر هم پست فرزاد امیدبخش و پر انرژی باشد علت بر این نمی شود که نسبت به بستن ساعت از روی پیراهن بی تفاوت باشید و گیر ندهیم!

سارا رسولزاده و سارا رسولزاده در نمایی از نمایشی که قرار بود اجرا شود و نشد، اتفاقی عادی در کشور ما.

ماهور الوند از آپلود کردن این پست قصد دیگری جز نشان دادن عینک جدیدش نداشته است.

بنظر می آید مهران رنجبر در حال ایراد گرفتن از جناب سعدی هستند. مزاحم کار استاد نمی شویم و می رویم سراغ تصویر بعد.

علی دایی در این قحطیِ حامی، در کمتر از یک ماه مانده به شروع بازی ها از تیم ملی حمایت کرد. کاری عقلانی و به دور از هیجان. تیم ملی در این موقعیت، هر چقدر هم به لیست و مربی اش ایراد وارد باشد، حمایت میخواهد و بس.

روزبه جان اینی که ما می بنیم خیال را رد کرده، توهم است!

قاب خانوادگی علیرضا جهانبخش، الگوی تمام فوتبالیست های جوان.

نیما شهبان نژاد تصویری از کاراکتر خود در سریال تازه “رهایم نکن” به اشتراک گذاشته هست. سریالی به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و بازی کلیدی امین تارخ که اگر آن را از سریال بگیریم، چیز دیگری جهت عرضه ندارد.

آقا کاظمِ ایشیمبالا در حال تدارک سفره افطار در صحن حرم مطهر امام رضا (ع).

باز یک اکران شخصی دیگر و الناز حبیبی که لباس های جدیدش را پوشیده و به رخ می کشد، این بار با تم آبی فیلی کمرنگ!

امیر جدیدی، شانه به پنجه ی استاد.

– برو اون پشت، من حرف میزنم هی تصویر بگیر، طوری که به عنوان نمونه حواسم نیست.

– باشه

گذاشتن این پست دقیقا بعد از اعلام لیست تیم ملی مطمئناً هیچ نشانه دیگری جز حرص دادن به سیدجلال و وریا و کاوه نمیتواند داشته باشد.

عکسی کمتر دیده شده است از مشکی و کپل در سواحل جزیره کیش.

یک سریال دیگر در شبکه نمایش خانگی، با پوریا پورسرخ، شیوا طاهری و دیگران. نام سریال “ریکاوری” هست. یک سریال هم قبلا بود به اسم “آسپرین”. احتمال میرود نام سریال بعدی عزیزان “کورتیزون ده میل” باشد، بعدی هم “پنس لطفا”.

مهدی رحمتی هم پست حمایتی گذاشته، خیال میکند نمی دانیم که بعد از شنیدن این خبر در بخش هایی از بدنش عروسی برپا است.

ممنون از گیانوش گرامی که مثل آب خوردن داستان سریال در حال پخش را لو میدهد.

آنقدر که عزیزان با این پل معروف در پاریس سلفی گرفته اند، تصویر در کنار پل خواجو نداریم.

سام درخشانی از هنگامی که باخبر شده است هاوایی در حال ذوب شدن هست، ظاهر مناسب هاوایی را در پایتخت کشور عزیزمان ایران میزند.

اوضاع آنچنان غریب است که جا دارد از شهرام عبدلی که شماره حساب شحصی اعلام نکرده نهایت تقدیر و قدردانی داشته باشیم.

لیلا اوتادی، نعیمه نظام دوست و مهدی ماهانی در مراسم خوش حالی تولد آقا مهدی. باریکلا به نعیمه نظام دوست که حسابی توانسته وزن کم کند و به تناسب فیزیکی برسد.

از اتاق فرمان اشاره شد که با جراحی لاغر کرده و کارش باریکلای چندانی ندارد، ما نیز باریکلای خود را بعد گرفته و به دکتر معالجش فوروارد میکنیم.

سلفی دنیا مدنی در کنار امین تاریخ و بابک بهشاد در پشت صحنه سریال “رهایم نکن”. دنیا مدنی دخترِ رویا تیموریان است و نخستین کار جدی خود را در تلویزیون تجربه می کند.

فقیهه سلطانی و همسرش جلال امیدیان به همراه گندم خانم، یکی از پرمو ترین کودکانی که تابحال دیده ام. (اسپند دود کنید تا فرزند کچل نشده)

ممنون از امیرمحمد زند که با این دو جمله خود مسیر زندگی همه ما را دگرگون کرد. اگر اشتباه نکنم جمله اولی کپی یکی از جمله های مشهور وب است که یک بار پای تصویر بوکوفسکی دیده ام، یک بار هم پای تصویر خسرو شکیبایی.

بهزام رادان با این تصویر اعلام کرد که مشغول یک کار تازه است و دایورت هایی که هر لحظه محترم هستند.

بیشتر به نظر می آید که روانگردان گرفته باشی لاله خانم.

با این گریم جالب از استاد عبدالله اسکندری روی صورت رامین ناصرنصیر مربوط به سریال شهرزاد، مطلب امروز هم به آخر میرسد. از همراهی تان بسیار سپاسگزاریم. نماز و روزه هایتان هم قبول درگاه حق.

اخبار فرهنگی و هنری – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | سریال | تلگرام | سریالی | تصویری | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (690)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (690)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz